Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 anime-parere-nota

In jos 
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:14 pm

poy mie imi place f mult acest anime....ffff mult..unul din fav mele...imi place coloana sonora tare molt...personajele sunt f bine realizate,AU CARACTERE total diferite...roluri destul de interesante..tin sa zic k fiekare personaj transmite cate ceva..adik in general Naruto transmite multa ambitie,putere..Sakura multa dragoste si sensibilitate..sasuke transmite ura si indiferenta....kakashi kand citeste cartea aia pare tocilar tare...eh deci transmite inteligenta..shi asa mai departe...povestea este super cool...multa actiune,putina dragoste(asta kand apare sakura k e indragostita lulea de sasuke si naruto de ea Razz)...ce sa mai spun..m-a impresionat tare mult acest anime prin popularitatea,multitudinea sa,prin naruto movies care sunt la fel de interesante...ji mi-a placut kum este impartit anime-ul...anime prima oara este Naruto kand sunt toti mici (13-14 ani//kam asa)si kand sunt mari..in Naruto Shippuden(park asa se scria)..nota mea este 10+++ Very Happy:P
Sus In jos
 
anime-parere-nota
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anime-parere-nota
» anime-parere-nota
» anime-parere-nota
» parere-anime-nota
» Personaj anime pt PDMS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: