Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 anime-parere-nota

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:06 pm

eh..mie imi place destuld e molt...adik este unul din anime-urile mele preferate....povestea este soepr frumoasa.multa actiune si mi-a plakut atunci kand Lumiere si Eclair si-au schimbat identitatea..fizicul...si aparitia lor incat nimeni nu jtya ca ele sunt...soepr frumos..si de atunci mai incolo incepea sa fie mai palpitant....oricum..imi place molt povestea.pers.sunt bine realizate,aproape toate,coloana sonora imi place la nebunie :X:X si...in rest..nu mai am ce zice..un anime super frumos..de vreo 3 ori l-am vazut Very Happy...nota mea este 10 ^__^
Sus In jos
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: Re: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 6:52 pm

Si mie imi place foarte mult acest anime , atunci cand Alv si Dvrege si-au facut corpuri ca ale lor , le-au facut clone si ele au aparut cu corpuri noi , nu mai intelegeam nimic , am urmarit in continuare si am inteles , imi place mult animeul.
Sus In jos
 
anime-parere-nota
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» parere-anime-nota
» Anime-parere-nota
» anime-parere-nota
» anime-parere-nota
» Personaj anime pt PDMS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: