Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 anime-parere-nota

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:38 am

poy..ce sa spun..am mai zis k nu m-am uitat la acest ci doar am vazut o parte mai mica din el...si mi-a placut f mult..f interesant..eh...coloana sonora..o jtyu...e soper..personajele..cute si bine realizate...momentan aceasta e parerea mea despre acest anime^___^...nota..10^^
Sus In jos
Blacky
Baby Angel
Baby Angel
Blacky


Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: Re: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 1:25 pm

Cum am mai spus shi pe alte forumuri..saptaman asta sunt obsedata de Bleach...
Dupa parerea mea e un anime foarte bun...are o grafica foarte buna...iar povestea este foarte reushita cu personajele foarte bine cunturate shi ...ce sa mai spun...are cred o logika interesanta....deci are de la mine un 10...^^
Sus In jos
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: Re: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 9:43 am

Daca ar tb. sa ii dau o nota cu siguranta acceea va fi 10 +++++++++++++++++++ pt. ca are o grafica excelenta coloana sonora destul de buna ^___^ pers. destul de bine desenate ... povestea foarte captivanta si int. anime-parere-nota 979630
Sus In jos
Continut sponsorizat





anime-parere-nota Empty
MesajSubiect: Re: anime-parere-nota   anime-parere-nota Icon_minitime

Sus In jos
 
anime-parere-nota
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» parere-anime-nota
» Anime-parere-nota
» anime-parere-nota
» anime-parere-nota
» Personaj anime pt PDMS

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: