Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Primul anime Vazut^^

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Primul anime Vazut^^ Empty
MesajSubiect: Primul anime Vazut^^   Primul anime Vazut^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 8:57 am

Care a fost primul vostru anime vazut^^?

Cred ca la mine a fost DBZ,se uita fratemiu mai mereu,si asa ma uitam si eu.
Prima oara nu-mi placea,dar dupa a inceput sa-mi paca la nebunie,il adoram pe Goku{sau cum se scrie,deoarece a trecut ceva timp si nu mai stiu nici eu},are foarte mutle episoade,si parca multe serii^^ T_T cand merge in rai sau nush unde,cand e copil,sunt mai multe.
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

Primul anime Vazut^^ Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime Vazut^^   Primul anime Vazut^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 10:01 am

Pai primul anime pe care l-am vazut a fost Inuyasha , primul episod a fost cel cu Yura demonul parului , prima data la 8 ani , pai schimbat si yo canalele si am nimerit pe A+ , si am dat de Inuyasha , mie imi placeau desenele animate asa ca nu mi-am mai dezlipit ochii de la televizor , m-a fascinat din prima clipa , al doilea a fost Slayers.
Sus In jos
dana-angel
Baby Angel
Baby Angel
dana-angel


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Primul anime Vazut^^ Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime Vazut^^   Primul anime Vazut^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 1:10 pm

...Primul anime vazut cred k a fost Sailor Moon....stiu ca eram mica si inebunita dupa acel anime, il adoram. Mai tarziu miam bagat cablu si am aflat de A+, iar de aici primul a fost Kaleido Stai si Inuyasha.
Sus In jos
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Primul anime Vazut^^ Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime Vazut^^   Primul anime Vazut^^ Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:31 pm

hmmm...DBZ Very Happy..ma uitam kand eram fff mica...mi-a plakut atunci..un anime d baieti dar mi-a plakut,avand in vedere k era pe vremea aia pref meu:P..nu jtyam k e anime,dar mai tarziu am aflat de A/+ si am descoperit anime-urile...dar...inainte d asta ma uitam ji la Sailor Moon..eh nu molt..dar am vazut juma din el:P..interesant
Sus In jos
Continut sponsorizat





Primul anime Vazut^^ Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime Vazut^^   Primul anime Vazut^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Primul anime Vazut^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ultimul film vazut
» Primul Numar
» Personaj anime pt PDMS
» Anime-parere-nota
» anime-parere-nota

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime-
Mergi direct la: