Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ultimul film vazut

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:38 pm

Care a fost ultimul film vazut?
Hmm...ultimul film vazut..de ceva timp ma tot uit la meci-uri si nu prea mai urmaresc filmul..dar mai tin minte k am vazut ultima oara un film horror..CASTELUL BANTUIT./..mi-a plakut la nebunie modul in care vorbeau fantomele..sculpturile erau cu copii mici...prima olara credeam kas de fantezie dar erau fantome....hmm...aveau nevoie de ajutor..pt.k.legenda acelui castel nu era incehiata datorita mortii reginei...iar sotul ei..(pers.negativ)...bantuia castelul intr-una....dar....odata cu vizita unor persoane kare urmau sa stea un timp in acest castel,totul a inceput sa se rascoleasca..deoarece unul din musafiri era chiar o fata...care avea leagtura cu acea legenda..dar ea nu jtya...ma rog..vb cam molt..oricum am povestit putin din el....intriga k sa pot sp[une....va las pe voi sa-l urmariti dak mai aveti ocazia(yo l-am vazut de doua ori..dar nu mai tineam minte si de aceea m,-am uitat ji a doua oara affraid )
Sus In jos
dana-angel
Baby Angel
Baby Angel
dana-angel


Mesaje : 6
Data de înscriere : 02/05/2008

Ultimul film vazut Empty
MesajSubiect: Re: Ultimul film vazut   Ultimul film vazut Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 2:45 pm

Ultimul film vazut a fost o comedie: Plan de Joc... Very Happy am ras de nu am mai putut.este vorba de un jucator d fotbal american(nu mai stiu cum se numeste) care afla ca are o fiica, cei apare deodata la usa, iar fetita ramane la el o vreme si ii face numai probleme.Oricum mia palcut foarte mult. I love you
Sus In jos
 
Ultimul film vazut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Primul anime Vazut^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Filme si Carti-
Mergi direct la: