Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 P-Orange Style

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

P-Orange Style Empty
MesajSubiect: P-Orange Style   P-Orange Style Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 5:35 pm

Deci ce ziceti de noua imagine a formului,huh m-am cam chinuit sa o fac asa,deci plzz spunetimi cum vi se pare?
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

P-Orange Style Empty
MesajSubiect: Re: P-Orange Style   P-Orange Style Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 9:41 pm

me likes it better^^
soo bara de meniu arata mult mai bine , imi place back-ul asa alb , iar banner-ul este destul de reusit , cam simplut , dar totusi ti-a iesit bine ... cred ca noul look prinde mai bine forum-ul XD
Sus In jos
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

P-Orange Style Empty
MesajSubiect: Re: P-Orange Style   P-Orange Style Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 2:25 pm

Pai arata destul de bine doar ca bara din dreapta mi se pare prea orange mai spre rosu iar orange cu galben >>__<< si am mai vazut ceva cand vreau sa postezz >___< amare o casuta cu x prima data am zis ca e de la net dar nu e >___< hai sa tb. cu partea asta si sa zic si ce imi place ^____^ bara de meniu arata bine acum P-Orange Style 979630 si hmm ce sa zic imi place totul inafara de ce am zis mai sus ^__^
Sus In jos
Continut sponsorizat





P-Orange Style Empty
MesajSubiect: Re: P-Orange Style   P-Orange Style Icon_minitime

Sus In jos
 
P-Orange Style
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: P-S,Administrare :: Anunturi-News-
Mergi direct la: