Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Red Version

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Red Version Empty
MesajSubiect: Red Version   Red Version Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:55 pm

Ok,am schimbat templeul in ROSU,ramasesera in abastru dar prea multe formuri au albastru si nu vreau sa zica lumea ca am copiat eu ceva >____<.
Deci astept pareri,e cam najpa,but,orcum astept pareri!
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

Red Version Empty
MesajSubiect: Re: Red Version   Red Version Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 1:04 pm

Nici nu stiu ce sa zic mai bn era albastru =)) adica cu inimioare a trecut valentine day nu cred ca e potrivit ... mai mult nu zic Rolling Eyes
Sus In jos
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Red Version Empty
MesajSubiect: Re: Red Version   Red Version Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 1:54 pm

Eh ppoi backgrundul se schimba >...< and parca tuh ai vrut cu rosu,dar o sa schimb eu back-ul si gata!
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

Red Version Empty
MesajSubiect: Re: Red Version   Red Version Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 2:15 pm

Pai da am vrut cu rosu dar nu imi inchipuiam asa si cu totul altfel in totalilate cred ca nu se potriceste nici back-ul pus acum si nu imi place tema in sine adica bara de meniu prea mare >>>___<<<< incearca sa cauti alta tema red ..
Sus In jos
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

Red Version Empty
MesajSubiect: Re: Red Version   Red Version Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 6:45 pm

imi place rosul asta dar e adevarat ca back-ul nu se prea potriveste cu banner-ul (bine acum e destul de greu sa le faci sa se potriveasca)
intradevar bara de meniu este cam mare , dar asta se poate rezolva ( I mean I can try to make one if you want)
restul imi place , banner-ul e dragutz si-mi place personajul ( yea mai mergeau niste floricele sau fluturasi pe acolo)
orcum e bine sa incercam cat mai multe teme pana vedem ce se potriveste mai bine^_________^
Sus In jos
Tahrik
Baby Angel
Baby Angel
Tahrik


Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/05/2008

Red Version Empty
MesajSubiect: Re: Red Version   Red Version Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 7:31 pm

Hmm well e draguta tema but
Banner-ul nu e cel mai bun de pana acum nu stiu nu ma atrage si nu mi-ar atrage atentia sa ma inscriu o.o" but e destul de cute hmm vad ca e un layout asta e bine ,dar nu stiu ma cam oboseste
Temple-ul e pretty cool and stuff well e destul de bunicica tema ,dar nu indeajuns ^^"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Red Version Empty
MesajSubiect: Re: Red Version   Red Version Icon_minitime

Sus In jos
 
Red Version
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Green Version
» P53S Version

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: P-S,Administrare :: Anunturi-News-
Mergi direct la: