Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fluffy bunny is here x__X"

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Tahrik
Baby Angel
Baby Angel
Tahrik


Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/05/2008

Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 6:29 pm

Ok so titlul spune ceva cam ciudat despre mehh but ok so
Deci ohayo ^^ my name is Elena ,mdaa stiu am un nume stupid O__o" ,dar daca asa a dat soarta sa fie... asta deci o mica descriere:
Anime-uri preferate:Vampire Knight ,Claymore ,Ergo Proxy ,Bleach ,One Piece ,Elfen Lied
Manga-uri preferate:Vampire Knight ,Claymore ,Rosario+Vampire ,D.Gray-Man ,Air Gear ,xxxHolic ,Gantz ,etc.
Trupe preferate:The Gazette , Nightmare , X Japan ,Luna Sea , L'Arc~en~Ciel ,Plastic Tree , Moi dix Mois ,Malice Mizer ,An Cafe
Genuri de muzica:j-rock (I loc) si rar mai ascult rock ,metal ,black metal ,punk si uneori j-pop si maybe un pic de minimal ,dar rar odata la 2 saptamani O.O"
So questions?
Sus In jos
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 8:52 pm

well well... Welcome >Very Happy< Very Happy . Bun vehnit pe acest site mort si verde, n-o sa prea gasesti actiune pe aici, dar ai putea tu s-o faci, nu Wink)??
In legatura cu animeurile, nu am urmarit nici unul din lista ta, sorry ^^"".
Questions: Care e culoarea ta preferata si din ce oras esti ^^??
Bye, spor la postat Smile !
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 12:08 pm

nee Reddish forum-ul nu e mort pentru ca e verde , nu s-a uscat nimic^^
and Hello Tahriq , Welcome , vad ca ai aterizat si tu pe aici , soo iti urez happy posting , make new friends , have fun si ce mai stii tu sa faci XD
intrebari nu pun pentru ca mie prea lene ^___________^
Sus In jos
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 6:29 pm

Ohayo!Bine ai venit Tahrik!sper sa te distrei si sa-ti faci prieteni noi.si elena nu e un nume stupid , si yo ma mai numesc Elena. Wink
Sus In jos
Tahrik
Baby Angel
Baby Angel
Tahrik


Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/05/2008

Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 1:24 pm

Hmm ce dea figuri cunoscute si da Misaki am aterizat si eo pe aicea era sa deviez oleaca but still here si merci pentru urari si ce mai stiu eu sa fac O.O" so:
-reddish-culoare me apreferata este purple&black nu pot alege si sunt din Piatra-neamt geez... nuj daca ati auzit ^^ si multumesc pentru welcome hmm chiar e verde si parasit O.o"
-ank-arigato my cute bunny O.o" and nu stiu mie nu-mi prea place Elena but asta e doua elene pe aicea ^^"
Sus In jos
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 12:27 pm

Ah..sorry ca vin asa tarziu.
WELCOME HERE Fluffy!!!!!!!!!!
Iti urez inca un WELCOME aici sper sa te simti bine!
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Continut sponsorizat





Fluffy bunny is here x__X" Empty
MesajSubiect: Re: Fluffy bunny is here x__X"   Fluffy bunny is here x__X" Icon_minitime

Sus In jos
 
Fluffy bunny is here x__X"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» "De ce?"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: !The new users!-
Mergi direct la: