Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Naruto vs Sasuke

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:20 pm

eh...nuj pe cine sa aleg..k imi plac molt amandoi...la Naruto imi place caracterul molt...este ambitios,nu se lasa batut niciodata si merge mai departe indiferent de obstacole...este puternic(chiar de la inceput multi spuneau k nu,dar erau pers.care l-au apreciat de la inceput si si-au dat seama de ce poate)...mai ales in Naturo Shippuden kand...odata cu aparitia lui Sasuke,acesta vrea sa-l omoare park..ji el isi da seama se apara.,...in fine...iar Sasuke..este soper sweet....fizic vorbind..iar la caracter mai dark(si unele pers.cu acest caracter ma trag unpic ^__^)...ehm..deci in concluzie ii aleg pe amandoi Very Happy..no comment!
Sus In jos
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

Naruto vs Sasuke Empty
MesajSubiect: Re: Naruto vs Sasuke   Naruto vs Sasuke Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:34 pm

eu il aleg pe Naruto pentru ca este ambitios , puternic , simpatic si cute (in Shippuden) , amuzant...de Sasuke mi-a placut un timp , dar de cand a tradat Konoha si i s-a alaturat lu Orochimaru nu-mi mai e pe plac , nici nu-mi place cum arata in Shippuden
soo me likes Naruto better^^
Sus In jos
 
Naruto vs Sasuke
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: