Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Lumiere vs Eclair

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Lumiere vs Eclair Empty
MesajSubiect: Lumiere vs Eclair   Lumiere vs Eclair Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:08 pm

Pe care din ele le preferati mai molt?
Hmm..mie una imi place cel mai mult de Eclair..este frumoasa,(avand in vedere k este foarte diferita fizic vorbind de Lumiere datorita varstei)...imi place cel mai molt kum arata dupa ce si-a schimbat identitatea..fizicul...imi place caracterul ei,rolul in acest anime....tot :Daa si modul in care se lupta..rujul ala e ceva mijto Very Happy...Lumiere e mica de varsta(dar asta nu conteaza mult)..dar nuj..nu-mi prea place avand in vedere k la inceput era foarte stresanta..fitzoasa...fata de bani gata..oricum asa a fost si asa va ramane mereu....Razz
Sus In jos
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

Lumiere vs Eclair Empty
MesajSubiect: Re: Lumiere vs Eclair   Lumiere vs Eclair Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:25 pm

O aleg pe Eclair deaorece mi se pare mai plian de viata, si chiar daca Lumiere este mai constiincioasa si se gandeste inainte sa actioneze, Eclair are o spontaneitate benefica si aproape intotdeauna ia deciziile corect. plus ca imi palce mult cujm are parul "ultima" Ecliar ( din ultimul epsiod >.> ). Zbyee!!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

Lumiere vs Eclair Empty
MesajSubiect: Re: Lumiere vs Eclair   Lumiere vs Eclair Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:30 pm

si mie-mi place mai mutl Eclair pentru ca este ceva mai vesela si mai rebela , este si frumoasa (inafara a 1 sau 2 exceptii mereu mi-a placut cum arata) si puternica , simpatica , Lumiere este si ea foarte dragutza , dar Eclair e preferata mea ^______^
Sus In jos
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

Lumiere vs Eclair Empty
MesajSubiect: Re: Lumiere vs Eclair   Lumiere vs Eclair Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 6:48 pm

Eu o aleg pe Eclair o aleg pentru ca e frumoasa, cel mai puternic membru Es, draguta, e preferata mea.
Si Lumiere e draguta , dar imi place mai mult Eclair.
http://tinypic.com/view.php?pic=2954mtt&s=3
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lumiere vs Eclair Empty
MesajSubiect: Re: Lumiere vs Eclair   Lumiere vs Eclair Icon_minitime

Sus In jos
 
Lumiere vs Eclair
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Kiddy Grade-
Mergi direct la: