Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ayame+Koga sau Kagome+Koga

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Ayame+Koga sau Kagome+Koga Empty
MesajSubiect: Ayame+Koga sau Kagome+Koga   Ayame+Koga sau Kagome+Koga Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:03 pm

ehhee...care credeti k s-ar potrivi mai bine?
Eu sunt de parere k Ayame s-ar potrivi cu Koga deparece sunt amandoi oameni-lupi...traiesc in haite de lupi....deci sunt identici din punctul asta de vedere....si fizic as zice ca se potrivesc...mai tin cont k atunci kand Koga salvat-o pe Ayame,i-a promis k o va lua se sotie...si parea destul de hotarat...deci mo pormisune in trecut dar care in prezent era deja uitata...el se tinea dupa Kagome si spunea ca iti aminteste nik despre Ayame(oricum....kand si-a amintit..era smecher k se prefacea k tot nu jtya nik..o tinea cu a lui Neutral)...dar...la sfarsit.....Koga a dovedit k ii pasa de Ayame mai ales intr-un episod kand a salvat-o din gura monstrului aceluia..si a patit-o si el..dar roata s-a intors si Ayame era mai indiferenta...oricum..complikata treaba...complikati ei/....dar eu zic k se potrivesc Very Happy
Koga si Kagome in niciun caz...mai ales k es trebuie sa fie cu Inuyasha.....Razz...hmm...nu imi place..nu se potrivesc delok^__^
Sus In jos
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

Ayame+Koga sau Kagome+Koga Empty
MesajSubiect: Re: Ayame+Koga sau Kagome+Koga   Ayame+Koga sau Kagome+Koga Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:30 pm

Ayame se potriveste perfect cu Koga, in primul rand pentru ca sunt aproape aceeasi rasa. Se potrivesc si la caracter ^^. kagoem cu Koga au pareri diferite, nu se potrivesc. Si le sta bine impreuan la Ayame si Koga ^^.
Ayame+Koga sau Kagome+Koga View
Zbyee!!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

Ayame+Koga sau Kagome+Koga Empty
MesajSubiect: Re: Ayame+Koga sau Kagome+Koga   Ayame+Koga sau Kagome+Koga Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 6:43 pm

Mie imi place cuplul Kagome Kouga e dragut , le sta bine impreuna , dar Kagome nu-l iubeste pe Kouga doar el pe ea , nu pot fi impreuna oricum , dar ideea era ca fac un cuplu dragut .
Pana la urma sa speram ca va ramane cu Ayame pentru ca ea il iubeste si se potrivesc , kagome il iubeste pe Inu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ayame+Koga sau Kagome+Koga Empty
MesajSubiect: Re: Ayame+Koga sau Kagome+Koga   Ayame+Koga sau Kagome+Koga Icon_minitime

Sus In jos
 
Ayame+Koga sau Kagome+Koga
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: