Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 DearS

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

DearS Empty
MesajSubiect: DearS   DearS Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:54 am

Ikuhara Takeya este un student normal ce merge la un liceu in care prietenii sai sunt obsedati de creaturile extraterestre DearS. DearS sunt folositi ca sclavi si nu se considera a fi nimic mai mult. Intr-o buna zi, pe cand Takeya se plimba, gaseste un DearS pe nume Ren pe strada. Cand Ren cade in mijlocul drumlui si un camion se apropie de ea, Takeya intervine salvator, si o impinge pe trotuar. Din acel moment, Ren jura sa devina sclava lui Takeya.

Ce credeti despre anime? In afara faptului ca este ecchi, si ca profa aia e bolunda >.>, mie imi palce ^^. Open-ul este grozav, imi apcle mult melodia ^^, si actiuena interesanta. AR fi fost de 1000 de ori mai grozav daca nu era ecchi, so ii dau nota 9.
Voi ce parere aveti despre anime?

Zbyee!!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

DearS Empty
MesajSubiect: Re: DearS   DearS Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 12:25 pm

Hmm...nu am nik impotriva anime-urilor ecchi atata timpo kat e prezenta actiunea Very Happy..adik..dak era in totalitate ecchi putea spune k nu imi place...dar are si ceva actiune..deci..e interesant(din cat am citit akolo)..nu l-am vazut dar din prezentarea ta mai sus reiese k este interesant si merita vazut...open-ul...l-am ascultat mai devreme.....k eram curioasa....k ai zis k e frumos..si sutn de aceeasi parere cu tine...e sweet^__^..nota mea este 9.75 ^__^(aparitia ecchi lasa de dorit..dar nu molt:P)
Sus In jos
 
DearS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Alte Anime-uri-
Mergi direct la: