Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Top 5 animeuri

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

Top 5 animeuri Empty
MesajSubiect: Top 5 animeuri   Top 5 animeuri Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:38 am

Care sunt animeurile voastre preferate? Faceti un top 5 ^^ ( argumentati ).

1. Death Note -> grafica este grozava, pesronajele imi palc, povestea e super. Si ador primul opening ^^.
2. Shaman king -. o poveste super, ador genul fantasy Very Happy
3. Kiddy Grade - chiar daca actiunea e mai complicata, este interesanta.
4. InuYasha -> my third anime, relly cute ^^
5. DearS -> imi place mult ideea. Pacat ca e atat de ecchi >.>


Ultima editare efectuata de catre reddish in Lun Mai 05, 2008 2:08 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

Top 5 animeuri Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 animeuri   Top 5 animeuri Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 1:37 pm

lemme see:

1. Rozen Maiden ---> pur si simplu iubesc acest anime , mi se par super grafica , povestea , coloana sonora , tot ... me is crazy about it ^__________^
2. Kaze no Stigma ---> imi place povestea si-mi plac si personajele , nu regret c-am vazut acest anime
3. Death Note ----> e un anime foarte interesant , te pune sa gandesti putin si faptul ca l-au omorat pe L cu 10 episoade inainte de final dovedeste ca e si original ( I mean in ce anime moare personajul atat de preferat de toti fanii atat de devreme?!)
4. Princess tutu ----> este un anime foarte cute cu o poveste foarte interesanta , iar Ahiru este pur si simplu adorabila cand se transforma in Pricess Tutu ( si numele e kawaii )
5. Black Blood Brothers ----> deocamdata e pe locul 5 pentru ca nu l-am vazut pe tot , dar este cu vampiri si o poveste captivanta asa ca banuiesc ca cu cat o sa vad mai multe eps cu atat imi va placea mai mult ^________^
Sus In jos
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Top 5 animeuri Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 animeuri   Top 5 animeuri Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 2:29 pm

1.Naruto-acest anime a fost fav.meu din totdeauna,este si va ramane mereu.:X:X::X::Xador pers.ffff molt(avand in vedere k sunt f molte pers.pref)..povestea este pe gustul meu ji..pur si simplu...il ador!am vazut Naruto de 3 ori pana akum si Naruto Shippuden ma mai uit aku inca o data Very Happy..il ador:P
2.Ichigo100%-anime-ul asta l-am descoperit din AMV-uri...dintr-o cautare prossteasca...m-am uitat lak ateva episoade..mi-a plakut molt..apoy m-am uitat la tot..ahh imi place molt!:X:X..pers.molt,povestea...fara actiune multa..ehm e asa cute..:X::X...cu adolescenti..eh sweet:Xdar ji amuzant:P
3.YYH-wow...anime-ul kare m-a impresionat tare tare molt...era pe al doilea lok,dar aku e pe 3.povestea este plina de actiune(imi place din motivul asta)..pers.le ador:X:Xpur si simplu iar...coloana sonora soper:X:X..imi place
4.DNangel-imi plak anime-urile mai dark,unde sunt prezenti personaje,ingeri dark....povestea este soper:X:X(actiune destula:D) si pers.la fel de cool:X
5.High School Girls-hmm nu m-am uitat la tot...dar kat am vazut este soper interesant ji chiar akum incep sa ma uit in continuare:X:X...acum cateva zile am vazut inceputul ji m-a atras:D ji din motivul asta face parte din top 5 anime-uri fav..ehm sigur o sa ajunga mai sus:>
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 5 animeuri Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 animeuri   Top 5 animeuri Icon_minitime

Sus In jos
 
Top 5 animeuri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime-
Mergi direct la: