Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cadouri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

Cadouri Empty
MesajSubiect: Cadouri   Cadouri Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:29 am

Presupunand ca este ziua de nastere a personajelor, ce cadouri le-ai da si "de ce"?

InuYasha -> deoarece a fsot tot timpul cu acel kimono rosu si plictisitor cred ca i-as lua unul nou si... verde crud Very Happy ( sa fie la moda >.> )
Kagome -> i-as lua o perla care sa ii aminteasca de Shiko No Tama..
Miroku & Sango -> cred ca le-as da o umbrela ( la amandoi una, nu cred ca poarta ghinion ). Stiti voi, daca ploua... o umbrela Wink) ......
Shippou -> clar, i-as lua un happy meal de la McDonald's, ca sa vada cum e Wink)...
Kagura -> o motocicleta ca sa fuga mai repede >.>
Sesshomaru -> o bucata de ciocolata ca sa il mai indulceasca
Kikyo -> un album cu muzica vesela ca sa se inveseleasa.

de asemenea, mai puteti adauga personaje sau sa nu puneti cadouri la toate cele pe care le-am pus eu >.>...

Zbyee!!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

Cadouri Empty
MesajSubiect: Re: Cadouri   Cadouri Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:54 am

InuYasha -> un frizer Very Happy k e enervant parul ala al lui...ce....dak il impleteste e o sfoara:P
Kagome -> un kimono...k ea umbla cu costumul ala de scoala...si dak tot merge mereu la Inuyasha akolo..barem sa poarte kimono sa semene ca e de akolo Very Happy
Miroku & Sango -> o invitatie la un restaurant luxos...barem sa se cupleze akolo k tare bine le sta impreuna^__^
Shippou -> o catzelusha...sa aibe cine sa-l pazeasca ;Wink
Sesshomaru ->hmmm...inca o fata ca Rin Very Happy..sa vad...va avea grija si de ea?k tot ii plac copii dupa cum se vede Twisted Evil
Rin ->Niste parinti adoptivi..si sa locuiasca in oras unde trebuie..ca e om doar...dar ma mir dak s-ar putea desparti de Sesshomaru Razz
Koga->si lui tot un frizer i-as da...hehe..are un par si asta Razz
Ayame->un baiat-lup kare s-o iubeasca molt,nu kum este Koga..asa indiferent si obsedat dupa Kagome Neutral
HMMM ce idei mai am si eo..ei sa le fie de bine Very Happy
Sus In jos
 
Cadouri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: