Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 hy!I`m here^______^

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

hy!I`m here^______^ Empty
MesajSubiect: hy!I`m here^______^   hy!I`m here^______^ Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 10:34 am

Nume:Alexandra(dar mi se zice Akina^________^)
Ani:14
Localizare:Braila
Fan anime:DA(LOGIK)
Anime-uri fav:Naruto,Ichigo100%,YYH,KS,KD,Tokyo Underground,Gundam Seed,MMP(mew mew power),Elfen Lied,Fruits Basket etc.
Pers pref:TenTen,Sakura,Gaara,Sasuke,Naruto(Naruto),Hitsugata.Hinamori(Bleach),Toujou(Ichigo100%),Hiei(YYH) etc.
Gen muzica fav/cantareti,trupe:rock,pop,j-rock,j-pop,romaneasca...hilary duff,mandy moore,ayumi hamasaki,boa etc....The Gazzette,TH,Fall out boy etc.
Fav.colors:pink,blue,darkblue,white ji green
Alcv..nuj..astept intrebari dak avet..^^...app soper sweet forumul^^ me like it^^ji tnx k sunt mod:* hy!I`m here^______^ 979630
Uff..ce prezentare hy!I`m here^______^ 388985
Sus In jos
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

hy!I`m here^______^ Empty
MesajSubiect: Re: hy!I`m here^______^   hy!I`m here^______^ Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:06 am

Pai, e o prezentare detaliata, nu cred ca ar mai trebui intrebari ^^. Welcome, sper ca te vei distra pe site, si ca nu vrei pleca repde ( oricum esti mod Wink) ).
Intrebari nu prea mai am, pentru ca ai spus cam tot ce era de spus Wink)...
Zbyee, ne mai vedem ^^ ( pe froum ) !!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Blacky
Baby Angel
Baby Angel
Blacky


Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

hy!I`m here^______^ Empty
MesajSubiect: Re: hy!I`m here^______^   hy!I`m here^______^ Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 1:21 pm

Ma bubur sa te vad shi aici Akina..sper sa te simti bine..sa iti faci noi prieteni...
Vad ca ejti fana a lui Toshiro @__@shi eu sunt cam obsedata^^"...so happy posting and don't spam...
See ya!
Sus In jos
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

hy!I`m here^______^ Empty
MesajSubiect: Re: hy!I`m here^______^   hy!I`m here^______^ Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 6:39 pm

Ohayo!Bine ai venit Akina!Sper sa te distrezi si sa-ti prieteni noi.Intrebari nu am pentru ca ti-ai facut o descriere destul de detaliata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





hy!I`m here^______^ Empty
MesajSubiect: Re: hy!I`m here^______^   hy!I`m here^______^ Icon_minitime

Sus In jos
 
hy!I`m here^______^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: !The new users!-
Mergi direct la: