Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Favorite Gotei 13th

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Blacky
Baby Angel
Baby Angel
Blacky


Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/05/2008

Favorite Gotei 13th Empty
MesajSubiect: Favorite Gotei 13th   Favorite Gotei 13th Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 5:43 pm

Aici spuneti care este divizia voastra favorita din Soul Society..v-as ruga sa argumentati ca sa nu se considere spam^^

Deci mie imi place mult Division 10 formata din Hitsugaya Toshiro shi Rangiku Matsumoto...imi place deoarece capitanul acestei divizii este Toshiro el fiind personajul meu preferat din Bleach..este foarte kawaii dupa parerea mea..chiar daca e cel mai tanar dinter capitani este shi cel mai matur...el se inttelege foarte bine cu toti capitanii diviziilor mai putin cu Ichimaru Gin[pe care nu-l considera de incredere]..
Rangiku Matsumoto este vice-presedintele...chiar daca e uneori cam lenesa..e ii este foarte loiala lui Toshiro,chiar admirandu-l pentru cea ce face...In copilarie ea shi Ichimaru au fost prieteni...ea e singura persoana pe care Gin mu ar incerca sa o raneasca Very Happy

Cam asta e parerea mea Favorite Gotei 13th 370597
Sus In jos
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

Favorite Gotei 13th Empty
MesajSubiect: Re: Favorite Gotei 13th   Favorite Gotei 13th Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 2:36 pm

Pai si mie imi place Divizia 10 dar prefer mai mult divizia 6 ^___^ de ce ? pai in primul rand Byakuya mi se pare un tip foarte dragut iar Renji la fel si din cate stiu Renji tinea la Rukia ^___^ is good division
Sus In jos
 
Favorite Gotei 13th
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Favorite PV

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: