Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Culoare vitoare a formului^^

In jos 
+2
Ryoko
Ryone^^
6 participan?i

Ce culoare sa fie vitoarea tema?
1.Galben
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap0%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.Albastru
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap44%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 44% [ 4 ]
3.Roz
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap0%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Mov
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap33%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 33% [ 3 ]
5.Tot Verde numai ca alt banner.
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap0%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Rosu
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap22%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 22% [ 2 ]
7.Negru
Culoare vitoare a formului^^ Vote_lcap0%Culoare vitoare a formului^^ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 9
 

AutorMesaj
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 8:47 am

In fiecare luna voi deschide cate un topic din acesta,pentru a vota culoare vitoare^^,este o idee dea mea,care mie mi se pare originala,adica sa aflam si parerea voastra.DECI votati ce culoare vreti sa fie formul. Culoare vitoare a formului^^ 752434
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 8:56 am

Eu am votat rosu pt. ca stiu cati place aceasta culoare si ar arata ceva mai bloody ............ Twisted Evil
Sus In jos
ank
Baby Angel
Baby Angel
ank


Mesaje : 33
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 28

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 9:48 am

Am votat albastru ,pentru ca ador aceasta culoare , sper sa fie albastru.
Sus In jos
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 12:46 pm

Am votat si eu albastru^^ desi un verde si un Pink sar potrivi cu anotimpul,huh,ma gandesc sa schimb tema mai devreme,voi cauta un alt temple pe albastru.Asta dupa ce votati toti^^
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 7:25 pm

am votat albastru pentru ca iubesc mult aceasta culoare , desi un galben cu buline albe ar fi mers si el foarte bine , dar nu era printre optiuni asa ca am ales simplu albastru , dar albastrul ar trebui sa fie ceva mai deschis , ca cerul asta frumos din perioada asta ^_______^
Sus In jos
ShinigamiDanna
Baby Angel
Baby Angel
ShinigamiDanna


Mesaje : 23
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 31
Localizare : ..::under your bed::..

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 7:52 pm

Am votat si eu albastru Smile E o culoare linistitoare... fara suparate, dar rosu nu cred ca s-ar potrivi...
Sus In jos
http://shinigamidanna.deviantart.com
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeSam Mai 03, 2008 7:41 am

OK,am ales un Blue Ice! O sa ma mai uit ^^ si daca totul merge bine ma apuc de acum de banner ^^ huh si trebuie sa ma ocup si de reclama Mad asta e cam munca grea.
Yoko imi pace Rosul,dar nu e potrivit pentru anotimpul de acuma si docamdata nu vreau cam nimic Bloody >.<
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 9:39 am

Ok Rosul nu se potriveste dar albastrul de ce sar potrivi ?? on fine .. abia astept sa vad ce tema alegi astept noul look "Blue Ice"
Sus In jos
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 8:04 am

Mie nu-mi prea place albastrul. E prea comun. Am votat rosu, dar cine spune ca rosul trebuie sa fie unul bloody >.< ? Sau ai putea sa combini niste culori ^^. Rosu + negru, rosu = roz, albastru + aramiu, etc....
Zbyee!!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Continut sponsorizat





Culoare vitoare a formului^^ Empty
MesajSubiect: Re: Culoare vitoare a formului^^   Culoare vitoare a formului^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Culoare vitoare a formului^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: P-S,Administrare :: Anunturi-News-
Mergi direct la: