Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 My AMV's

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

My AMV's Empty
MesajSubiect: My AMV's   My AMV's Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 10:00 am

Layla - The legend of phoenix
Air TV - Angels ( Morandi - Angels )
Air TV AMV (Sugarcult - Memory )
Momentan pun 3.
Ce credeti despre acestea ^^?

Edit: I know, sunt varza la engleza T.T....


Ultima editare efectuata de catre reddish in Dum Mai 04, 2008 10:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Misaki
Baby Angel
Baby Angel
Misaki


Mesaje : 41
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 29
Localizare : cu capul in jos

My AMV's Empty
MesajSubiect: Re: My AMV's   My AMV's Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 8:33 pm

1.Video-ul a fost frumos , totusi poate mi s-a parut mie dar nu prea s-a potrivit cu melodia...am ramas cu impresia ca acele clipuri au fost puse cam la intamplare , soo cred ca un alt cantec s-ar fi potrivit mai bine...m-au cam deranjat si subtitrarile , stiu totusi ca nu prea se poate scapa de ele

2. Aici ai potrivit clipurile mult mai bine cu melodia , and I love Morandi!Din nou apar subtitrarile ceea ce nu e prea placut , dar i-am dat 5 stelute pentru ca ti-a iesit chiar bine XD

3. Din nou parca te-ai cam abatut de la melodie cu clipurile ... nush dar parca nu se potrivesc...totusi daca e abia al doilea AMV e foarte bine pentru ca eu nu pot sa fac asta ..subtitrarile iar apar sa strice cheful...

oh well soo ar trebui sa fii putin mai atenta la ce spune melodia si ce se intampla in AMV , also daca ai putea gasi clipuri fara subtitrari ar fi super ( cauta eps DUB , deobicei alea nu au sub. ) in rest tine-o tot asa pentru ca intodeauna e loc de mai bine ^___^
astept si alte AMV-uri XD


P.S: am vazut ca la descriere ai scris ceva de genul "do you like him" sau orcum te-ai referit la video prin "him", demo pentru ca sunt AMV-uri spui "do you like it" deci folosesti "it" ca la toate obiectele si animalele... o mica scapare dar e bine sa scrii corect pe youtube^^
Sus In jos
reddish
Baby Angel
Baby Angel
reddish


Mesaje : 35
Data de înscriere : 01/05/2008

My AMV's Empty
MesajSubiect: Re: My AMV's   My AMV's Icon_minitimeLun Mai 05, 2008 9:29 pm

in legatura cu him >.>..... long story.....
In legatura cu subtitrarile, am gasit un anime care nu are, si singura problema este ca dureaza pe alnga downloadarea fiecarui episod, si convertirea lui in avi >.<....
Am incercat azi ceva... in unele secvente veti vedea si DearS ( caci din el am gasit fara subtitrari Wink), cand l-am vazut l-am vazut online >.> ). So.... here "it" is ^^""":
Project Style ( Lost Universe - Infinity )
Zbyee!!...
Sus In jos
http://blitz.gogoo.us
Continut sponsorizat





My AMV's Empty
MesajSubiect: Re: My AMV's   My AMV's Icon_minitime

Sus In jos
 
My AMV's
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Video/Amv-
Mergi direct la: