Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 IchiRuki

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ryone^^
Admin
Admin
Ryone^^


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/05/2008

IchiRuki Empty
MesajSubiect: IchiRuki   IchiRuki Icon_minitimeJoi Mai 01, 2008 9:14 am

Ok,deci mie pur si simplu imi place acest cuplu,iar Ichi e super,chair tine la Rukia^^ logic doar sa dus so salveze.
Rukia este foarte frumoasa,puternica si cute^^...si ce sa mai zic.Dupa parerea mea fac un cumplu destul de dragut.Mie asa mi se pare IchiRuki 979630
Dar voi ganditi cum vreti:D
Sus In jos
http://project-style.n-stars.org
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

IchiRuki Empty
MesajSubiect: Re: IchiRuki   IchiRuki Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 9:00 am

Mie una nu mi se pare ..>.<... si chiar detest acest numit "cuplu" si sa fim mai realisti nu e un anime romance si nici nu asi vrea sa fie cel mai bn e sa nu se cupleze cu nimeni iar ichigo tine mult la rukia ca la orice prieteni ...................... Suspect
Sus In jos
Akina
Moderator
Moderator
Akina


Mesaje : 30
Data de înscriere : 04/05/2008

IchiRuki Empty
MesajSubiect: Re: IchiRuki   IchiRuki Icon_minitimeDum Mai 04, 2008 11:20 am

Yo sunt de aceeasi parere cu Ryone..fac un cuplu minunat avand in vedere ca se potrivesc fizic si sunt preferatii multora^__^...e adevarat ca Ichigo tine la Rukia,prin faptul k a salvat-o...Ryoko ai zis k tine la ea k la un orice prieten..poate..dar nu se stye ce e in sufletul lui..nu se stye ce simte pt.Rukia^__^..asa.k...in fine..in general nu prea am ce comenta la acest cuplu..ca..este foarte frumos si imi place ji mie^__^(chiar dak nu e cuplul meu preferat)
Sus In jos
Ryoko
Baby Angel
Baby Angel
Ryoko


Mesaje : 15
Data de înscriere : 02/05/2008

IchiRuki Empty
MesajSubiect: Re: IchiRuki   IchiRuki Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 2:33 pm

Pai da Akina nu se stie ce e in sufletul lui dar asta nu e in nici un caz un anime siropos nici macar la gen nu e romance daca ar simti ceva mai mult decat recunostinta de viata si prietenia ar fi ca gen romance.... pana la urma Rukia ia salvat familia si viata asa ca o salveaza si el pe ea ... si nu zic ca orihime ar ramane =)) ca in finally nu ramane cu nimeni Razz cred ... si sa zicem ca daca ar ramane cu Rukia Razz .. voi ati crede a ea ar putea sta pe pamant ?? iar Ichigo ca siar parasi fam. ca sa se duca in lume ei ..? eu nu cred dar pana la urma e de vazut ^___^
Sus In jos
Continut sponsorizat





IchiRuki Empty
MesajSubiect: Re: IchiRuki   IchiRuki Icon_minitime

Sus In jos
 
IchiRuki
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: